„Dwa ostatnie mecze nie są tym, kim jesteśmy”


Jimmy Butler zdobył tylko 14 punktów w przegranym 110-97 meczu Miami Warmth z Boston Celtics w piątym meczu finałów Konferencji Wschodniej w 2023 roku, a pięciokrotny członek All-NBA próbuje pomóc swojej drużynie uniknąć zmarnowania serii 3-0 Ołów.

Celtics zmniejszyli swój deficyt w serii do 3-2 w czwartkowy wieczór. „Ostatnie dwa mecze nie są tym, kim jesteśmy” – powiedział Butler. „Tak się po prostu złożyło. Przestaliśmy grać w obronie w połowie, ponieważ nie oddawaliśmy strzałów, które chcieliśmy. Ale to łatwo naprawić”.

Za kilka Strony bukmacherskie NBA, Miami Warmth mają teraz trzecie najniższe szanse na zdobycie mistrzostwa. Bukmacherzy pokazują lepsze kursy na Denver Nuggets i Celtics.

„Musisz po prostu wyjść i grać mocniej od skoku” – dodał Jimmy Butler. „Jak zawsze mówię:„ To będą similar uśmiechy ”i będziemy utrzymywać to bardzo, bardzo, bardzo konsekwentnie, wiedząc, że wygramy następny mecz”.

Oprócz zdobycia 14 punktów w fazie play-off w meczu 5, Butler zgromadził pięć zbiórek, pięć asyst i dwa przechwyty w 34 minutach akcji. Sześciokrotny All-Star zakończył rzuty 5 na 10 (50%) z podłogi i spudłował oba rzuty za 3 punkty. Miami nigdy nie prowadziło.

Napastnik Miami Warmth, Jimmy Butler, wierzy, że jego drużyna może zamknąć ECF 2023 u siebie w 6. meczu przeciwko Boston Celtics

Boston pokonał Warmth 35-20 w pierwszej kwarcie. Butler zdobył zaledwie 16 punktów w Recreation 3, jak również. Mecz numer 6 odbędzie się w sobotę w Kaseya Middle w Miami, gdzie Warmth spróbują zostać drugim rozstawionym numerem 8, który awansuje do finałów NBA w obecnym formacie, którego początki sięgają 1984 roku.

„Musimy po prostu grać lepiej” — powiedział Jimmy Butler. „Rozpocznij grę lepiej, na początek, utrudnij im. Od początku meczu są w stałym rytmie.

„Ale zawsze będziemy pozytywnie nastawieni, wiedząc, że możemy i wygramy tę serię. Po prostu będziemy musieli zamknąć to w domu.

Tymczasem Celtics poprawili się na 5-5 u siebie po tym sezonie. Przewaga Bostonu +51 punktów od startujących była trzecią co do wielkości drużyną w play-offach, odkąd śledzono starty w latach 1970-71.

Celtics mają 4: 0 w jednym meczu posezonowym, kiedy po raz pierwszy od wygrania pięciu meczów z rzędu w sezonie 1981-82 grozi im eliminacja.

Dodatkowo C’s miał czterech 20-punktowych strzelców w grze 5, podczas gdy Warmth miał zero. To już trzeci raz w tym postseason Jimmy Butler został zatrzymany poniżej 20 punktów.

Zakłady bukmacherskie pokazują Warmth jako 5,5-punktową słabszą drużynę u siebie przed meczem nr 6 w tę sobotę. Według indeksu siły koszykówki ESPN Boston ma 70,8% szans na remis w serii.


Treści dotyczące zakładów na NBA, które mogą Ci się spodobać


Source_link

Następny wpis

Recommended

Witamy spowrotem!

Zaloguj się na swoje konto poniżej

Odzyskaj swoje hasło

Wprowadź swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail, aby zresetować hasło.